Långloppscupen
Startsida
Sök löpare
2019
Tävlingar
Cup-program
Regler
Cupställning (klassvis)
Cupställning (alla)
Årets förening
Årets komet
Årets flitigaste

2018
Tävlingar
Regler
Cupställning (klassvis)
Cupställning (alla)
Årets förening
Årets komet
Årets flitigaste

Länkar
vfif.com

Tävlingar 2019
  DatumArrangör Inbjudan Off. resultatlista Bilder Ungdom
Skövde 6-timmars. DM 6-timmars lör 9 marsTeam Ultrasweden LK Skövde 6-timmars inbjudan.pdf Resultat DM Skövde 6-timmars.pdf
TIF-Terrängen sön 7 aprilTrollhättans IF FIK Inbjudan TIF-terrängen 2019.pdf Resultat TIF-Terrängen2019.pdf
U
Skövdeloppet VSM Halvmarathon lör 13 aprilIFK Skövde FIK Inbjudan Skövdeloppet VSM Halvmarathon 2019.pdf Resultat VSM Skövdeloppet 2019.pdf
Undenästerrängen lör 27 aprilSOK Unden Inbjudan Undenästerrängen 2019.pdf Resultat för UNDENÄSTERRÄNGEN 2019.pdf
MAIF Springtime lör 4 majMariestads AIF Information Springtime Mariestad 2019.pdf Resultatlista Springtime Mariestad 2019.pdf
U
Lidköpings Stadslopp lör 11 majLidköpings IS Inbjudan Lidköping vid Vänern Stadslopp[1908].pdf Resultat Lidköpings stadslopp 2019[2091].pdf
U
UDM/DM/VDM 2000/3000/5000m sön 26 majTrollhättans FIK dm-5000-vfif-2019-v01-pdf.pdf Resultat DM Trollhättan Mcdonaldsspelen 2019.pdf
U
Milterrängen tor 30 majTibro AIK FIK Inbjudan Milterrängen 2019.pdf Resultatlista Tibroterrängen 2019.pdf
U
Navåsen trailrun tor 6 juniNavåsens FK NFK_TERR 2019 PDF.pdf Resultat Navåsen Trail 2019.pdf
U
Tibrotimman DM 1-timmeslöpning tis 11 juniTibro AIK FIK Inbjudan Tibrotimman 2019.pdf Resultat Tibrotimman 2019.pdf
DM 1500 m i samband med Arena-DM lör 15 juniLidköpings IS Inbjudan Vänerspelen - DM[1909].pdf Resultatlistor DM 1500m Lidköping .pdf
Riddarsprånget mån 8 juliSOK Unden RIDDARSPRANGET Inbjudan 2019.pdf Resultat Riddarsprånget 2019.pdf
Läckövarvet DM Halvmarathon fre 26 juliKållandsö GIF Inbjudan 2 Läckövarvet 2019.pdf
Sörörundan ons 7 augustiGullspångs IF Inbjudan Sörörundan 2019.pdf
Mariestads Marathon DM Marathon lör 24 augustiMariestads AIF Inbjudan Mariestads Marathon 2019.pdf
Hagenloppet lör 31 augustiIF Hagen FIK Inbjudan Hagenloppet 2019.pdf
U
Rådalunken lör 7 septemberLidköpings VSK
Västgötaloppet Trail lör 21 septemberÄspereds IF
DM Kort Terräng sön 22 septemberVedums AIS
U
Mössebergslunken lör 5 oktoberIK Wilske
U
Running Lights lör 12 oktoberAlingsås IF FIF Inbjudan 2 Running Lights 2019.pdf
U
Åsa Flåset lör 19 oktoberTidaholms SOK Sisu Inbjudan ÅSAFLÅSET 2019.pdf
U

 
Långloppscupen, webmaster@cupen.vfif.com