Långloppscupen
Startsida
Sök löpare
2018
Tävlingar
Regler
Cupställning (klassvis)
Cupställning (alla)
Årets förening
Årets komet
Årets flitigaste

2017
Tävlingar
Regler
Cupställning (klassvis)
Cupställning (alla)
Årets förening
Årets damkomet

2016
Tävlingar
Regler
Cupställning (klassvis)
Cupställning (alla)
Årets förening
Årets damkomet

Länkar
vfif.com

Tävlingar 2018
  DatumArrangör Inbjudan Off. resultatlista Bilder Ungdom
Nya TIF-terrängen sön 8 aprilTrollhättans IF TIF terrangen 2018.docx TIF Terrängen resultat 2018.docx
U
Skövdeloppet, DM Halvmarathon lör 21 aprilIFK Skövde FIK Skövdeloppet_2018_DM_Halvmarathon.pdf skovdeloppet-2018.pdf
Springtime lör 5 majMariestads AIF Information om Mariestads stadslopp Springtime.doc
Milterrängen tor 10 majTibro AIK Milterrängen 2018, inbjudan.doc Milterrängen resultatlista.pdf
U
Lidköpings Stadslopp lör 12 majLidköpings IS inbjudan-lidkoping-vid-vanern-stadslopp-2018.pdf Resultatlista Lidköpings Stadslopp 2018(159).xlsx
U
Undenästerrängen lör 26 majSOK Unden UNDENASTERRANGEN.pdf Resultatlista[209].pdf
Navåsterrängen trailrun ons 6 juniNavåsens FK NFK_TERR 2018 PDF.pdf Resultat Navåsterrängen 2018[304].pdf
U
DM 10000 m fre 8 juniLidköpings IS inbjudan-dm-10000-m.pdf Resultatlista DM 10000 m(315).xlsx
Tibrotimman, DM 1-timmars tis 12 juniTibro AIK T I B R O T I M M A N 2 0 1 8.doc Resultatlista Tibrotimman.pdf
Midnattsloppet fre 29 juniKvänums IF midnattsloppet-2018.pdf Resultat för Midnattsloppet 2018.docx
U
Riddarsprånget mån 9 juliSOK Unden riddarspranget-a4-blad.pdf Resultatlista Riddarsprånget.pdf
Läckövarvet fre 27 juliKållandsö GIF Läckövarvet 2018.docx Läckövarvet ResultatKlassAlla.pdf
Sörörundan ons 1 augustiGullspångs IF Inbjudan Sörörundan 2018[202].pdf Resultatlista Sörörundan 2018[635].pdf
Hagenloppet lör 11 augustiIF Hagen Inbjudan Hagenloppet 2018.pdf
U
Öxabäcksloppet lör 18 augustiÖxabäcks VIK Inbjudan Öxabäcksloppet 2018[29].docx
U
Mariestadsloppet, DM Marathon lör 25 augustiMariestads AIF Inbjudan Mariestad.pdf
Rådalunken lör 8 septemberLidköpings VSK radalunken-pm-2018 (1)[640].pdf
DM 5000 m, UDM 3000/ 2000 m sön 9 septemberFalköpings AIK Arena-DM[708].pdf
U
IstRun lör 15 septemberIstrums SK
Terräng DM lör 22 septemberIF Hagen DM terräng 2018[637].pdf
U
DM 1500 m sön 23 septemberTrollhättans FIK dm-1500-vfif-2018-v02.pptx
Mössebergslunken lör 6 oktoberIK Wilske 2018 Mössebergslunken inbjudan.pdf
U
Åsa-Flåset lör 20 oktoberTidaholms SOK Sisu
U
Borås 6-timmars, DM 6-timmars lör 10 novemberSOK Knallen
Avslutning +Undens jubileumslopp sön 25 novemberSOK Unden Cupavslutning 2018.docx

 
Långloppscupen, webmaster@cupen.vfif.com